Университетте Teach for Qazaqstan бағдарламасының тұсаукесері

Біздің университетте Teach for Qazaqstan бағдарламасының тұсаукесері өтті, ол талантты түлектер мен кәсіпқойлар үшін жаңа мүмкіндіктер ашады. Бағдарлама еліміздің өңірлік мектептерінде мұғалім болуға бірегей мүмкіндік береді.

"Біз перспективалы түлектерді жергілікті және халықаралық университеттердің көшбасшыларын және әртүрлі қызмет салаларындағы мамандарды жалдаймыз және іріктейміз біз іріктелген кандидаттарды ресми аккредиттелген оқытушылар болатындай етіп оқытамыз. Біз оларды ауыл мектептеріне екі жылға жұмысқа орналастырамыз", - деп атап өтті Қор өкілдері.

Бұл білім беруді дамытуға үлес қосудың тамаша мүмкіндігі ғана емес, сонымен қатар жұмысқа орналасуға және мансаптық өсуге тамаша мүмкіндік. Бағдарлама студенттер мен жас мамандарға еңбек нарығында жоғары бағаланатын дағдыларды дамытуға көмектеседі, сонымен қатар пайдалы тәжірибе береді және ой-өрісін кеңейтеді.

Қор жалпы орта білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарты бойынша және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес "Педагог" кәсіптік стандарты бойынша жұмыс істейді.

Қатысушылар ұлттық тестілеуден өтеді мұғалімнің білімін бағалау. Педагогикалық қайта даярлау аяқталғаннан кейін жобаның финалистері арнайы сертификат алады.

Teach for Qazaqstan қатысу-бұл жай ғана жұмыс емес, болашақты өзгертетін және Қазақстандағы білім беру жүйесін жақсартатын қоғамдастықтың бір бөлігі болу мүмкіндігі.

Университетте Teach for Qazaqstan бағдарламасының тұсаукесері Университетте Teach for Qazaqstan бағдарламасының тұсаукесері