Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті Duolingo English Test сертификаттарын қабылдайды!

Біз Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті, Қазақстанның басқа университеттері мен бүкіл әлем бойынша мыңдаған оқу орындары сияқты, Duolingo English Test нәтижелерін қабылдайтынын және оларды қабылдау процесінде (Graduate and International Exchange) пайдаланатынын мақтанышпен хабарлаймыз.

DuoLingo - бұл онлайн форматы мен икемді тапсыру шарттарының арқасында бүкіл әлем бойынша білім алушылар арасында танымал болған ыңғайлы және қолжетімді тест. Университеттің бұл сертификатты мойындауы үміткерлер үшін жаңа мүмкіндіктер ашады (Graduate and International Exchange), қабылдау процесін қол жетімді және икемді етеді.

Бұл жаңалық Қазтұтынуодағының Қарағанды университеті инновацияларға ұмтылатынын және білім беру саласындағы әлемдік трендтерді ескеретінін көрсетеді.

Барлық сұрақтар бойынша Көптілді білім беру орталығына (@multilingual_kazpotrebsoyuz, 281 кабинет, +7 7756149664) және университеттің қабылдау комиссиясына (+77212 44 15 72) хабарласыңыз!