Қарағанды ​​қаласының Казпотребсоюз университетінің өкілдері Астана қаласында өткен "Жоғары білімдегі менеджмент: Ішкі сапаны қамтамасыз ету жүйесін орнату" атты қарқынды практикумына қатысты.

Интенсивтің мақсаты - әкімшілік-басқарушылық персоналдың, сондай-ақ университеттердің академиялық және стратегиялық қызметкерлерінің негізгі құзыреттерін дамыту болды. Қатысушылар жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің ішкі сапасын қамтамасыз ету жүйесін тиімді жобалау және дамыту бойынша білім алды, бұл Қазақстандағы білім беру қызметтерінің сапасын арттырудың маңызды аспектісі болып табылады.

Практикум университеттердегі ішкі процестерді талдау және жетілдіру дағдыларын дамытуға бағытталған теориялық және практикалық сабақтарды қамтыды. Қатысушылар басқа білім беру мекемелеріндегі әріптестерімен тәжірибе алмасып, қазіргі заманғы қиындықтарды талқылап, оларды шешу жолдарын тапты.

Мұндай іс-шараға қатысу университет қызметкерлерінің құзыреттерін нығайтуға және кәсіби деңгейін арттыруға көмектеседі, бұл Қарағанды ​​қаласының Казпотребсоюз университетіндегі білім беру сапасын жақсартуға ықпал етеді.

Білім беру сапасын арттыру: Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті Астанадағы практикумда Білім беру сапасын арттыру: Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті Астанадағы практикумда Білім беру сапасын арттыру: Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті Астанадағы практикумда