Yш тілде студенттік ғылыми жобалар байқауы өткізілді

Yш тілде студенттік ғылыми жобалар байқауы өткізілді 04.11.2016 жылы «Экономика және менеджмент» кафедрасымен ЭБФ-ң «Зерде» ҒЗҰ шеңберінде (сағат 15.10, 305 аудитория) үш тілде студенттік ғылыми жобалар байқауы өткізілді. «Халықаралық экономика және халықаралық қатынастар», «Экономика және менеджмент», «Қазақ тілі және Қазақстан мәдениеті», «Бағалау, статистика және экономико-экологиялық мәселелер», «Шет және орыс тілдер» кафедраларының өкілдері баяндамаларын оқыды. Аталмыш күннің басты оқиғасы – жобалардың стратегиялық тезистерін әзірлеу барысындағы «ми шабуылының» алғашқы сессиясы. Жұмыс нәтижесінде студенттердің кейінгі тәжірибелік жұмысы мен бірлескен теориялық зерттеулердің күн тәртібі құрылды.